Новини від СЕАТ
28.06.2020

Флагманська модель бренду

Зворотний відлік до виходу нового CUPRA Formentor
1

Марторель (Іспанія). Для випуску на ринок нового CUPRA Formentor залишилося подолати фінішну пряму. Цього тижня Генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс спільно з водієм CUPRA й переможцем Чемпіонату світу серед легкових авто (World Touring Car Championship, WTCC) Хорді Жене випробував Formentor на полігоні бренду в Марторель. Тест-драйв, який проходив з дотриманням усіх протоколів з охорони здоров'я, дав старт зворотному відліку до початку виробництва цієї нової моделі, яка вийде на дороги вже восени.

Після світової прем'єри CUPRA Formentor, яка відбулась у березні цього року, та презентації нової модельної лінійки CUPRA Leon, що пройшла водночас із церемонією відкриття CUPRA Garage, компанія продовжує втілювати в життя свої плани. Першу модель, розроблену ексклюзивно для CUPRA, будуть виготовляти на 2-му конвеєрі заводу в Марторель.

Уейн Гріффітс наголосив: «Formentor - перша модель, розроблена ексклюзивно для CUPRA, що символізує собою переломний момент у нашому прагненні до завоювання прихильності автолюбителів з усього світу. Після урочистого відкриття CUPRA Garage і презентації CUPRA Leon модель Formentor виступає провісником захоплюючого етапу й стане однією з опор бренду».

Інновації та вишуканість

CUPRA Formentor, що являє собою першу 100-відсоткову модель CUPRA, вийде на глобальний ринок восени. Для автомобіля буде доступний широкий перелік двигунів, зокрема бензиновий агрегат потужністю 310 к. с., а у 2021 році з'явиться варіант з гібридним приводом із заряджанням від мережі (PHEV), сукупна потужність якого становитиме 245 к. с., а запас ходу виключно від електропривода - приблизно 50 км.

Цей високоефективний кросовер поєднує самобутній генотип бренду з передовими технологіями, яскравим і привабливим дизайном екстер'єру, унікальною деталізацією інтер'єру й досконалими та потужними інженерними рішеннями. Formentor, названий на честь мальовничого мису на острові Мальйорка, оснащений найсучаснішими комунікаційними рішеннями й системами безпеки, до переліку яких входять нова мультимедійна система з діагоналлю екрана 12 дюймів і найбільш інноваційні системи допомоги водієві.

Тому CUPRA Formentor - модель, яка поєднує вишуканість й інновації з динамічними ходовими якостями та інтуїтивністю керування. Новий CUPRA Formentor розрахований на задоволення дедалі більшого попиту в сегменті кросоверів, популярність якого протягом найближчих років зростатиме.

Успішна ініціатива

Перший матч на стадіоні «Camp Nou» у Барселоні ознаменувався запуском ініціативи CUPRA під назвою «Виграймо цей матч разом», до якої долучився футбольний клуб «Барселона». Фанати з усього світу, що надіслали фото, на яких вони вболівають за свою команду вдома, були віртуально присутні під час гри й підтримували гравців, які повернулися на стадіон.

З 15 травня, коли було започатковано ініціативу, CUPRA отримав понад 25 000 фото від фанатів з усього світу. Уболівальники ФК «Барселона» можуть і надалі надсилати свої фото на офіційний вебсайт CUPRA.