Новини від Audi
09.02.2021

Динамічний і потужний

Cвітова онлайн-презентація «Audi etron GT»
1

Яскравою демонстрацією майбутнього і світовою презентацією за участі учасників високого рівня, «Audi» представила свій новий електричний флагман - «Audi e-tron GT»*. На двох заходах продемонстрували ключові риси цієї повністю електричної моделі класу «Gran Turismo»: динамічні характеристики водіння, емоційний дизайн і раціональність.

«e-tron GT» - це виняткова модель «Gran Turismo», переосмислена для майбутнього. Її зовнішній вигляд є свідченням автомобільного дизайну найвищої якості. Маючи вражаючі ходові якості, ця модель забезпечує електромобільність, яка викликає справжні емоції. А завдяки своїй концепції раціональності вона займає стійку позицію», - пояснює Маркус Дюсманн, генеральний директор «AUDI AG». «Тому що раціональною є не лише концепція приводу. Вся лінія виробництва на нашому заводі «Böllinger Höfe» на сьогодні має вуглецево-нейтральний енергетичний баланс. Це є важливим сигналом для заводу, наших співробітників і майбутньої життєздатності «Audi».»

«Audi» також встановила нову планку, провівши світову цифрову презентацію - «День прогресу». Модель «Audi e-tron GT»* було представлено на двох цифрових заходах: в рамках першого з них - «Спринт прогресу» - пілот «Формули E» Лукас ді Грассі і підприємець в галузі сталого розвитку та чемпіон світу «Формули 1» Ніко Росберг продемонстрували динамічні характеристики «Audi RS e-tron GT»* та нинішнього гоночного автомобіля «Формули E» - «Audi e-tron FE07». Під час поїздки по колу «Audi Driving Experience Center» в Нойбурзі-ан-дер-Донау в центрі уваги опинилися динамічні характеристики нової моделі.

На другому заході «Святкування прогресу» бренд «Чотири кільця» вперше представив модель «Audi e-tron GT»* публіці. Протягом годинного віртуального шоу Маркус Дюсманн і Хільдеґард Вортманн, член ради директорів, відповідальний за продажі та маркетинг, разом з іншими головними особами «Audi», такими як Хенрік Вендерс, старший віце-президент бренду «Audi», і Марк Ліхте, керівник відділу дизайну, представили ключові риси нової моделі.  

Різноманітна програма підкреслила далекоглядність бренду «Чотири кільця». Говорячи про важливість дизайну, раціональність та продуктивність, актор і продюсер Том Гарді, дизайнер Стела Маккартні і Ніко Росберг поділилися своїми особистими враженнями. Музичний супровід презентації автомобіля забезпечила американська співачка і авторка пісень Жанель Моне, а Стівен Ґетьєн в якості модератора допомагав аудиторії протягом шоу.

 

«GREENTECH FESTIVAL» і «Audi», партнер-засновник цієї платформи сталого розвитку, вперше разом представили премію «GREEN FUTURE» в рамках світової презентації «Audi e-tron GT»*. Ця премія, що є частиною вручення нагород «GREEN AWARDS», вручається проектам і особам, які просувають концепцію екологічно дружньої урбанізації і одночасно роблять значний внесок у підвищення якості життя в умовах міської інфраструктури. Переможцем став стартап «Zencity», що базується в Тель-Авіві, з алгоритмом, який збирає і аналізує повідомлення в соціальних мережах і місцеві новини.