Аеліта Моторс Новини

Свіжі та актуальні новини від Аеліта Моторс.

  1. Новини
  2. Audi S8
18.07.2019
Новини від Ауді

Audi S8

Новий Audi S8 поєднує прогресивну розкіш з динамічним атлетизмом, доводячи до ідеалу свою репутацію еталонного втілення слогану Vorsprung durch Technik завдяки використанню інноваційних систем. Його восьмициліндровий двигун 4.0 TFSI з подвійним турбонаддувом розвиває потужність у 571 к. с. і видає неймовірні 800 Нм крутного моменту.

Audi S8

Комбінація з технологією м'якого гібриду (MHEV) забезпечує ідеальний симбіоз ефективності й комфорту з вражаючою продуктивністю. Предиктивна активна підвіска, динамічна система рульового керування всіма колесами й повний привод quattro зі спортивним диференціалом у базовій комплектації слугують запорукою видатних динамічних характеристик автомобіля вже в заводському виконанні. Новий Audi S8 використовує специфічні елементи дизайну для вираження спортивної елегантності вишуканого розкішного седана з бездоганною точністю. Вражаюча продуктивність: двигун.Високопродуктивний силовий агрегат Audi S8, що являє собою поєднання двигуна V8 з технологією м'якого гібриду, пропонує не лише максимальну плавність роботи, але й вихідну потужність у 571 к. с. і крутний момент у 800 Нм, а два турбонагнітачі дозволяють гарантувати доступність цієї шаленої потужності в будь-якій ситуації. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 250 км/год.

 

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.